Євген Рахімов: «Йордан зробив дуже мужній вчинок, з’явившись на поле з травмою»

У минулий вікенд в Ужгороді відбувся півфінальний матч української ліги. Чинні чемпіони країни поступилися київським «Бандитам» з рахунком 28-36 і втратили шанс на титул у цьому сезоні.

Тепер «Лісоруби» боротимуться за бронзу з «Бульдогами», в той час як «Бандити» зустрінуться з мінськими «Зубрами» у фіналі.

Вирішальний матч проходитиме в Ужгороді, на стадіоні «Авангард», який вважається головною ареною міста. Всі домашні матчі цього сезону «Лісоруби» проводили де завгодно, тільки не на рідному стадіоні. Чому так вийшло, ми обов’язково напишемо в розгорнутому матеріалі про фінал. А зараз дізнаємося відповідь на питання, яке виникає, напевне, у всіх, хто стежить за УЛАФ: чому ж «Лісоруби», так добре розпочавши сезон, зупинилися за крок до фіналу.

«На нашу поразку вплинуло багато факторів. Перше, звичайно, – це не гра в рідних стінах. Друге – суддівство. Дуже багато питань до них. В плані претензій до суддів ми з «Бандитами» квити. У матчі регулярки у нас з ними теж був напружений матч, в якому ми виграли. Тоді були претензії до суддів від киян. Третє – це, звичайно, відсутність Троя Райса і Василя Йордана. Вася вийшов тільки в кінці гри. На жаль, він вже не зміг нам нічим допомогти. Він зробив дуже мужній вчинок, так як травма його ще не зовсім затягнулася.

Мій прогноз на фінал? «Бандити» – чемпіони. Будемо вболівати за них, однозначно. А ми в свою чергу вже сьогодні проводимо тренування і продовжуємо готуватися до матчу за третє місце. У цьому році фінал проходитиме в Ужгороді. Буде дуже круто», — сказав First & Goal граючий тренер, лінійний нападу і захисту «Лісорубів» Євген Рахімов.


, , , , , , , , , , ,