Перша ліга. Замах на лідерів

Винесені в заголовок слова нічого спільного не мають із кримінальною хронікою, а тільки констатують незаперечний факт до чергового, 18-го, туру в першій лізі: чим ближче до завершення чемпіонату, тим відчутнішими стають спроби суперників похитнути позиції незаперечних лідерів.

У Західній зоні це вдалося сповна. «Бобовище» вдома зуміло віднайти переможні ключі до воріт «Вітязя», і футболісти Концгазо поступилися з рахунком 0:2. Після чотирьох поспіль виграшів це перша невдача підопічних В’ячеслава Пінковського, і саме в матчі з основним конкурентом. А ось залізничники свого шансу не втратили й удома в поєдинку з перечинцями здобули третю поспіль домашню вікторію (1:0).

Щодо решти матчів, то господарі здобули ще три перемоги. І якщо команді з Нижнього Коропця вона далася відносно легко над березнянцями (3:0), то баранинці дещо важче подужали гравців із Невицького (3:1), а дерценівці – ракошинців (3:1). Хто точно здивував, то це кінчеський «Сокіл». Виїзні 6:1 над «Карпатами» з Верхнього Коропця про щось таки говорять! Президент клубу тріумфаторів Степан Боднар зазначив: «Могли б цілий сезон так вигравати, аби реалізовували всі моменти. А так цьому матчі все склалося плюс вилучення в команді господарів на початку другого тайму, і наша команда зуміла себе проявити сповна».

Щодо Східної зони, то міцний середняк – великобичківський СК Імені І.Яремчука – зумів відібрати 2 очки в «Інтера», який очолює «турнірку». Цим скористалося «Терново», яке за рахунок домашнього успіху (4:2) над «Карпатами» з Дубового зуміло скоротити відставання від лідера до 5 пунктів. Не дрімали вдома й рахівські «Карпати», котрі здолали «Ізу» (3:1) і в другому колі в рідних стінах очок іще не втрачали.

Прогнозовано поступилися аутсайдери: вишківці на виїзді ясінянцям (0:3; переможці припіднесли своєму почесному президентові Антону Зелінському хороший подарунок до дня народження), а золотаревці в упертому суперництві білоцерківцям (2:3). І на виїзді великокопанці здобули вікторію над тересвянським «Авангардом», котрий теж розташований у нижній частині турнірної таблиці. Михайло Фурик, керівник клубу переможців, після матчу зауважив: гра виявилася рівною, «Авангард» показав себе з кращого боку, просто нашій команді вдалося реалізувати вихід сам-на-сам із воротарем: відзначився Микола Могула. Мені дуже імпонують у цьому чемпіонаті колективи Рахова і Ясіня. Ми теж могли б бути поруч із названими суперниками в турнірній таблиці, аби мали більше в «основі» досвідченіших виконавців, адже 50 відсотків дорослого складу – юнаки».

Загалом якщо в Західній зоні перевага господарів виявилася тотальною (5 перемог із 6), то в Східній – менш відчутна (3 виграші при 2 поразках і 1 нічиїй). Результативність традиційно висока й цього разу склала відповідно 3,7 і 3,2 гола за гру.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,