Тячівські хортингісти знову повернулися з перемогою

А проявляли свою майстерність у цьому надзвичайно мужньому виді єдиноборств наші спортсмени на кубку Галичини по ММА в місті Львові.

І поєдинки, які вони провели виявились результативними. Відтак вибороли перше і третє місце у різних вагових категоріях – 82 та 78 кг.

Так Богдан Боднар з села Грушово здобув І місце, а Михайло Денида з Добрянського – ІІІ місце.

Як відмітив майстер спорту, тренер Михайло Бучак, хоч даний вид спорту запроваджений у районі зовсім недавно, він виявляє неабиякий потенціал тячівських хортингістів. Спортсменів часто запрошують на різного роду змагання, де вони здобувають почесні місця.

Також у Тячівською федерацією хортингу і ним особисто як тренером організовуються  кубки та чемпіонати. Буквально цієї неділі 5 жовтня у м.Тячів відбудеться кубок України Західного регіону з «Хортингу» серед чоловіків та жінок у розділах – двобій, форма та показовий виступ.

– Особливої популярності хортинг набуває сьогодні, адже –  це виключно український вид єдиноборств, – зазначає майстер Михайло Бучак, – І сюди входить комплексна система самовдосконалення особистості, яка заснована на фізичному, морально-етичному та духовному вихованні, що є актуальним нині,  як ніколи.

хортин2 хортин3

Любов Немеш