Закарпатська важкоатлетка здобула бронзу у Польщі

13 вересня у польському місті Нови-Томишль на важкоатлетичний поміст вийшла поборитися за медалі чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат у складі збірної команди України Марія Гангур.

І ось, перша така вагома перемога на міжнародному рівні – бронзова медаль і сума піднятих – 162 кг.

Свої перші кроки у цьому виді спорту юна спортсменка починала у спортивному залі загальноосвітньої школи Великого Березного під керівництвом тренерів ДЮСШ, майстрів спорту у минулому – Опаленика Івана Івановича та Джупини Юрія Юрійовича. Чемпіонка району та області у 2015 році Марія продовжує тренуватися у складі учнів-спортсменів ШВСМ.

У цьому ж році її зараховують до резервного складу збірної України. У 2015 році Гангур Марія стала абсолютною переможницею чемпіонатів України з важкої атлетики у ваговій категорії 48 кг серед кадетів та шкіл вищої спортивної майстерності України Крім того, вона чотириразова володарка срібних нагород чемпіонатів та Кубку України серед молоді та дорослих; їй належить 5 рекордів України у юнацькій категорії.

2016 рік М.Гангур  розпочала у ранзі кандидата збірної країни. У п᾽ятьох всеукраїнських стартах цього року уже у ваговій категорії 53 кг у неї 12 медалей срібного гатунку, зокрема в ривку, поштовху та сумі піднятих кілограмів.

Заголовок


, , , , , , ,