Перша ліга. Битви «місцевого» й «немісцевого» масштабів

Завтра й післязавтра команди першої ліги зіграють матчі 17 туру.

Першими на поле вийдуть колективи Східної зони. Із суботніх поєдинків насамперед слід виділити домашнє побачення «Інтера» з «Говерлою». У разі успіху лідерові вдасться зберегти хороший відрив від конкурентів та ще й, фактично, «відсікти» одного з них – власне, ясінянців. Останнім очки теж надзвичайно потрібні, щоб зберегти кращі шанси в суперництві за нагороди. Цікаво, що в першому колі футболісти з Ганичів поступилися 0:3, тож, крім усього, прагнутимуть реваншу.

Гра «Вікторії-ЛНС» і «Тернова» як третьої та п’ятої команд по-своєму принципова. Гостям потрібно закріпитися в першій трійці, а господарям –скоротити відставання в рахунку й не відставати в реалізації «медалевих» планів. Як складеться зустріч, передбачити надзвичайно важко. «Вікторія» грає вдома, однак, успішно стартувавши в другому колі, надалі в трьох зустрічах із 9 очок зуміла набрати лише 1. Тернівці ж, хоч грають на виїзді, навпаки, із 12 пунктів у другому колі взяли вже 9. У першому колі нинішні господарі поступилися 0:3.

Так само не можна втрачати очок рахівцям. Виїзд до Копані буде важким, але в разі виграшу дозволить успішно переслідувати головного конкурента й загалом добре почуватися в гонці за медалевим місцем. Додати настрою «Карпатам» повинно те, що колектив уже три тури поспіль перемагає.

Поєдинок інших «Карпат» – із Дубового – зі СК ім. І.Яремчука стане такою собі битвою середняків за кращі позиції в золотій середині.

Протистояння «Вишкова» й «Авангарда», «Ізи» й «Старта» важливе з огляду на розташування у нижній частині турнірної таблиці. Особливо очки потрібні вишівцям, щоб гарантувати собі більші можливості залишити останню сходинку.

У неділю зустрінуться між собою представники Західної зони. Протистоння «Ракошина» й «Карпат» (В.Коропець) та «Невицького замку» й «Дерцена» – матчі рангу середняків з аутсайдерами. Із відповідними шансами для кожного. Більша інтрига криється в другому матчі, адже футболісти з Невицького в минулому турі виграли на виїзді (до речі, у футболістів із Верхнього Коропця). Цікаво, чи розвинуть успіх.

Притягує й протистояння «Березного» та «Баранинців». Обидва суперники в другому колі набрали по 5 очок. Березнянці розташовані нижче в турнірній таблиці, але грають у рідних стінах. Попередній матч був на користь представника Ужгородщини – 3:0.

Своя мотивація у матчі між «Карпатами» (Перечин) і «Нижнім Коропцем». Першим необхідно вигравати, щоб піднятися до середини турнірної таблиці, а другим – щоб гарантувати більші шанси потрапляння в першу трійку.

Зустріч «Сокіл» – «Бобовище» важлива з огляду на те, що гравці Кінчеша намагатимуться брати очки з метою дистанціювання від дна «турнірки», а бобовищанцям як другому колективу в чемпіонаті втрата очок практично гарантує рух нею вниз.

Найцікавішим же буде двобій лідера із третьою командою. Команда Концгазо діятиме в рідних стінах, в останніх трьох турах вигравала й намагатиметься більше позбутися одного з головних конкурентів у суперечці за «золото» чемпіонату. Залізничники теж успішно виступають, не зазнавши ще жодної поразки в другому колі. У разі ж успіху не лише скоротять відставання від лідера, а збережуть комфортний відрив щонайменше в чотири очки. У разі нчиєї теж будуть свої переваги для кожного із суперників. Попередній матч «Вітязя» – та «Локомотива-Чопа» приніс перемогу підопічним В’ячеслава Пінковського. Як-то складеться цього разу?

Нагадаємо, зустрічі юнаків о 14:30, а дорослих – о 16:00.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,