В Ужгороді влаштують нічний забіг “UZH LIGHT RUN”

У п’ятницю, вночі 17 вересня в Ужгороді відбудеться традиційний нічний забіг “UZH LIGHT RUN”.

З метою популяризації спорту серед молоді організатори заходу Молодіжні ініціативи Закарпаття пропонують всім бажаючим взяти участь в нічному забігу. Учасники подолають дистанцію 2,5 км. (одне коло) та 5 км. (два кола). Траса проходитиме по набережній між транспортним та пішохідним мостами. В рамках заходу передбачено вступний внесок, у вигляді добровільної пожертви до Руху підтримки закарпатських військових, кошти будуть спрямовані на допомогу воїнам АТО.

Реєстрація учасників нічного забігу розпочнеться о 21:00 біля Закарпатського обласного музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв. Всі конкурсанти будуть забезпечені неоновими браслетами. Серед елементів дрес-коду також вітаються кольорові ліхтарики, діодні блималки та інші яскраві елементи. Стартує забіг о 21.30.

– Можна з впевненістю сказати що забіг стає традиційним, сподіваємось залучити більше учасників цього року. На переможців чекають пам’ятні подарунки, медалі та багато яскравих вражень. Крім того на учасників та глядачів чекає музичний сюрприз у вигляді виступу гурту “Way In Rye” – зазначає організатор свята Денис Соболь.

 


, , , , , , , ,