Першолігівці виходять на 16-й

Черговий тур у другого за класом чемпіонату області відбудеться протягом двох ігрових днів.

Представники Західної зони гратимуть свої матчі завтра. В очному протистоянні зійдуться четверта й п’ята команди. Інтрига в тому, що «Баранинці» випереджають «Н.Коропець» на три очки, але гратимуть на виїзді. У першому колі матч завершився на користь представника Ужгородщини – 3:1. Як-то буде цього разу?

Ще одне протистояння сусідів – «Дерцена» та «Березного» – більш локальне, адже команди розташовані всередині турнірної таблиці, але.. До медалевого місця не так далеко, та й менш принциповою зустріч не стане. Тим паче, що в разі програшу гості фактично випадуть із гонки в боротьбі за нагороди чемпіонату.

«Карпати» ж із В.Коропця прийматимуть «Невицький замок». Ще два сусіди, та цього разу аутсайдери. І хоч розрив в очках суттєвий, проте гості мають реальні шанси випробувати себе на успіх.

Цікавим із погляду інтриги буде й поєдинок «Бобовища» та «Ракошина». Перші продовжують успішно переслідувати лідера чемпіонату, а їх суперникові потрібні очки, щоб зберегти шанси на призовий успіх. І хоч у матчі працюватиме фактор рідного поля, утім статися може все.

Інші поєдинки більш прогнозовані, а тому, найімовірніше, з огляду на становище команд у турнірній таблиці, залізничники візьмуть очки вдома, а «Вітязь» спробує виграти в Перечині. В іншому разі відстань із «Бобовищем» може скоротитися.

Щодо Східної зони, то в ній поєдинки гратимуть у неділю. «Карпати» з Рахова не повинні мати проблеми зі «Стартом» (Золотарево), а в ясінянської «Говерли» мало б усе «скластися» у матчі з «Карпатами» (Дубове). так само (хай і на виїзді) першим номером гратиме «Інтер» (Ганичі) у двобої з тересвянським «Авангардом». Високий відсоток того, що «Копаня» переграє вишівців як аутсайдера, а вищі за класом тернівці – «Ізу».

А ось поєдинок між великобичківцями та білоцерківцями (з огляду на те, що СК «Ім.І.Яремчука» приймає суперника) містить значно вищу інтригу.

Загалом більшість зустрічей у Східній зоні мають прогнозований характер, але футбол, за В.Лобановським, не передбачуваний, а отже, винятки можливі в усьому!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,