9 вересня площа Народна перетвориться на спортмайданчик

Цієї п’ятниці, 9 вересня, площа Народна в Ужгороді перетвориться на оглядовий майданчик.

Усе — з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту. З 9:00 до 11:30 працюватимуть чимало локацій, де влаштують показові виступи. З 14 до 18 години заплановані презентації для глядачів.

Віталій ЕРФАН, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Багато федерацій, спортивних шкіл виявили бажання презентувати той вид спорту, який культивується в їхній школі. Тому з 17 тисяч спортсменів кожен має класифікаційну книжку, який є в обліку і буде мати можливість представити рідним та знайомим свої нагороди також розповісти історію успіху.

На Закарпатті є 96 федерацій і видів спорту. Більшість покажуть в чому їх специфіка. Таким чином хочуть залучити дітей та молодь до розвитку спортивної культури. Відтак, на площі Народній 9 вересня обмежать рух транспорту:

Віталій ЕРФАН, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Біля медичного факультету до апеляційного суду, СБУ, Ужгородської міськради вулиця буде відкрита. Закриватися будуть в’їзд і виїзд до обласної державної адміністрації на площу Народну. Усе — у зв’язку з тим, що будуть представлені такі федерації, як пожежно–прикладна, яка буде мати свій інвентар і пожежну машину, демонструватиме діяльність.

Кращим спортсменам Закарпатської області вручать відзнаки та виділять матеріальну допомогу. Ідеться про понад 470 осіб, які є учасниками і призерами першого–третього рангу змагань. Вони отримають від півтора до п’яти тисяч гривень кожен. Крім того, грошові винагороди передбачені і для тренерів.

Ужінформ


, , , , , , ,