Олексій Полянський: «Головні відповіді – в суботу»

Один з останніх новачків «Говерли» Олексій Полянський ділиться враженнями і розповідає про підготовку до суботньої гри із «Зорею».

– Олексій, твоє прізвище з’явилось у заявці «Говерли» 1 вересня. Чим до цього займався? Як підтримував форму?
– Не хочу згадувати важкий час, тому, вибачте, не буду повторюватися розповідями про минуле. Це нехай буде відповіддю на дане питання.

– Як оцінюєш нинішній стан і положення своєї нової команди?
– Місце в турнірній таблиці не відповідає рівню гравців і в цілому команди, і в цьому напрямку робляться необхідні кроки для покращення ситуації. Сподіваюся, сьогодні не знайдеться вболівальника клубу і футбольного фахівця, який би не помітив зміни у грі «Говерли». Чемпіонат завтра не закінчується, тому працюємо, працюємо, працюємо. Все повинно налагодитися, і у нас ще будуть перемоги, вболівальники повинні вірити, що ми все робимо тільки заради перемоги і, звичайно, для них.

– «Говерла» жодного разу поки що не виграла, але програвала всього тричі не більше ніж з мінімальним рахунком, а при тобі всі три матчі завершилися внічию. Чого не вистачає для перемог?
– Тут я можу судити тільки з ігор, коли вже перебував у команді. Напевно, багато хто помітив, що нам в кінці матчів суперник постійно забиває необов’язкові м’ячі, які не відображають загального стану справ на полі, але ось саме так ми поки втрачаємо очки і поки не можемо зберегти переможний результат. Працюємо далі, оскільки без плідної постійної роботи, результат сам по собі не прийде. Всі гравці це прекрасно розуміють, і, що особисто я б відзначив, що з таким дружним, розуміючим колективом, ми ще не раз порадуємо наших уболівальників, саме заслуженими перемогами.

– Які враження залишилися від останньої досить яскравої кубкової зустрічі з «Металістом»?
– Гарне запитання, адже про «досить яскраві» зустрічі приємно чути від футбольних журналістів, які також є невід’ємною частиною великої кількості футбольних фахівців. Гра за напруженням була саме кубковою: багато боротьби, іноді жорстка, але не жорстока. Суддівство… пропускаємо, оскільки цю тему можуть обговорювати вболівальники та фахівці, а футболістам краще промовчати… Думаю, що результат не той, адже ми були ближчими до перемоги, створили більше моментів і були зобов’язані зберегти перемогу, але щось пішло не так. Прикро було, хоча гра партнерів по команді сподобалася, вже починає з’являтися свій малюнок гри.

– Найближчий суперник – «Зоря». Що можна сказати про нинішніх луганчанах? Була можливість подивитися у справі цю команду?
– Сказати звичайними футбольними штампами – хороша команда, серйозний суперник – було б недостатньо. Там є хлопці, з якими ми ще разом грали, коли я був в оренді в «Зорі», а це говорить про їх зіграність та взаєморозуміння, без чого неможливо грати на гарному рівні. Їхня дуже високого рівня гра в Лізі Європи є тому підтвердженням, як і перемога над «Шахтарем».

– За «Зорю» свого часу ти провів півтора сезони. Що запам’яталося? І чи залишилось щось спільного з тієї пори до сьогоднішнього дня?
– Запам’яталося… Напевно, це був непростий період для нового президента та керівництва «Зорі», побудова інфраструктури клубу, по-футбольному боєздатної команди. Тоді ми разом з хлопцями, починали створювати новий добротний колектив. Це зараз легко говорити про минуле, а тоді це була серйозна робота і закладка фундаменту на майбутнє. Ось воно і настало, майбутнє, де команда вперше за дуже тривалий час в Чемпіонаті України потрапила до зони Ліги Європи, а потім показала дуже хороший рівень гри. Так прикро, що «Зоря» не пройшла у груповий турнір, та й суперник був досвідчений, один з європейських старожилів. Але це футбол, і за це ми його любимо.

– Чи є кадрові втрати напередодні чергового поєдинку? Готує В’ячеслав Грозний якісь сюрпризи?
– Ви випадково не з тренерського штабу «Зорі»? Це жарт, але все що я можу сказати у відповідь на це питання – це вболівальникам прийти на стадіон і підтримати нашу команду, а любителям футболу Закарпаття та з інших міст включити телевізор і подивитися трансляцію матчу. Там будуть всі відповіді і про втрати гравців в командах, і безкомпромісний футбол 90+5 хвилин.

Матеріал: fpl.ua