Дивізіон А. «Леви» вдома поступилися «Лісорубам»

Ігри між «Левами» і «Лісорубами» завжди виявляються особливо напруженими, команди вважаються принциповими суперниками.

Тому на останній домашній матч львів’яни виходили з додатковою мотивацією. І хоча господарі пропустили швидкий тачдаун в першій чверті, у другій вони зуміли повернути інтригу матчу ужгородці втратили м’яч у нападі в небезпечній близькості від власної залікової зони, і на перерву команди пішли з мінімальною перевагою фаворита – 7-8.

Незважаючи на величезне бажання і зусилля «Львів», їм так і не вдалося переломити хід зустрічі і порадувати вболівальників першою в цьому сезоні перемогою. Чемпіони України занесли ще по тачдауну в двох чвертях, і повернулися додому з триваючою переможною серією.

У «Лісорубів» тачдауни на рахунку Габора Тота (2), також відзначився реалізацією і Ярослав Смирнов. Ще одна реалізація на рахунку Павла Лесіва. У «Левів» відзначилися Іван Олексюк (тачдаун) та Іван Батючок (реалізація).

1 2 3 4
Леви 0 7 0 0 7
Лісоруби 8 0 6 8 22

Було важко, але ми і не розраховували, що буде легкий матч. У нас приїхав всього 21 гравець, багато були відсутні з причини травм і хвороб. У тому числі, основний захисник (Василь Йордан – Прим.ред.) відновлюється після операції. Тому напад був не дуже результативним. Сьогодні пробував свої сили наш новий квотербек – дуже молодий хлопець, йому всього 17 років. Щось вийшло, щось-ні. Але ми будемо робити з цього висновки і готуватися до наступних ігор, до плей-офф, де буде серйозна битва за чемпіонство. Сьогодні ж наше завдання-мінімум виконано, хлопці – молодці», – сказав First & Goal граючий тренер «Лісорубів» Євген Рахімов.

«Нам не вистачило концентрації на перших хвилинах. Ми знову пропустили тачдаун, якого не заслуговували. Ми були нічим не гірше «Лісорубів», але робили дурні помилки. Звичайно, у нас ще недостатньо досвіду, але сьогодні ми показали, що можемо грати на рівні чемпіона України», – зазначив сейфті «Львів» Іван Олексюк.

«Як і очікувалося, обидві команди продемонстрували силовий футбол з великою кількістю яскравих моментів. Для нас це був хороший досвід, а вболівальникам ми показали гарну гру. «Лісорубам» вдалося використати наші помилки. Ми проаналізуємо матч, будемо продовжувати тренуватися і підвищувати рівень власної гри», – додав захисник Маркіян Шекель.

Таким чином, це вже п’ятий програш для «Левів» і п’ята перемога для «Лісорубів». У обох команд залишається ще по одному матчу в дивізіоні «А». 21 серпня «Лісоруби» прийматимуть «Бульдогів» з Києва, а 28 серпня «Леви» поїдуть до іншої столичної команди – «Патріотів».