Ужгородські воркаутери розповіли про масовий спортивний рух

«Street workout Uzhgorod» – перша та єдина команда в Ужгороді, яка представляє такий вид спорту.

Воркаут — це масовий спортивний  рух, який  включає в себе заняття на брусах та перекладині, і що важливо, на свіжому повітрі. У 2012 році Владислав Рущак, зібрав кількох молодих людей, котрих поєднувало одне спортивне зацікавлення. Так з’явилася команда «Street workout Uzhgorod», у складі якої на той час було 8 осіб. Наразі ж команда налічує близько 35 осіб. Це  хлопці віком від 9 до 26 років. Сам Владислав займається воркаутом 4 роки. І він вже може похвалитися, як своїми особистими спортивними досягненнями, так і успіхами команди.

«Моє особисте досягнення у воркауті, — це створення такої організації як «Street workoutUzhorod». Всі ми разом з хлопцями досягли того, що спільно з Ужгородською федерацією єдиноборств ми в місті встановили вже 2 спортивних майданчика. Розвиваємо напрямок вуличного воркаута, долучили до себе вже 50 людей з Ужгорода, та майже 100 з усього Закарпаття. Щорічно проводим різноманітні заходи, які пропогандують здоровий спосіб життя», — Владислав РУЩАК, лідер команди «Street workout Uzhorod»

Леоніду 18, він займається воркаутом більше п’яти років. Починав із звичайних занять спортом, але згодом це переросло у серйозне захоплення. Спорт, став невід’ємною складовою його життя.

«Я просто спробував, у мене вийшло, і це саме по собі мотивує. Воркаут – легкодоступний спорт, він не потребує спеціального обладнання. Просто достатньо вийти на вулицю», — Леонід САМСОНОВ, заступник керівника команди «Street workoutUzhorod»

Спостерігаючи за цим юнаком спортивної статури, важко собі уявити, що він почав займатись спортом саме через фізичну слабкість та невміння захистити себе.

«Я був досить худий слабкий і не міг захистити себе, і це змотивувало мене на заняття спортом. Я вийшов на площадку і потрохи почав займатись спортом», — Іван  ФЕРЕНЦІ, учасник команди «Street workoutUzhorod»

Команда «Street workout Uzhgorod» вже досягла успіху, та зупинятись на досягнутому хлопці не збираються.

«Команда наша стрімко розвивається, заходи розвиваються, відповідно ізатрати зростають. Наразі у п ланах встановлення нових спортивних майданчиків, тому розвиваємся у напрямку комерційному, створюємо воркаут-шоу», — Владислав РУЩАК, лідер команди «Street workout Uzhorod».

Команда «Street workout Uzhgorod» закликають долучатися до їхньої організації, адже воркаут, — це той вид спорту, за допомогою якого можна стати фізично сильним та витривалим, при цьому не витративши ні копійки на спортзал.

Ужінформ


, , , , , , ,