Анонс ігор чемпіонату області

У неділю відбудуться ігри чемпоінату області у першій та вищій лігах Закарпаття.

Центральний матч туру відбудеться у Поляні, де очікується битва суперників, які з різним настроєм підходять до цієї гри.

В інших матчах гості рахуються фаворитами, але лише до стартового свистка арбітра.
ФК «Поляна» Поляна – ФК «Севлюш» Виноградів

Свалявці в перших трьох матчах третього кола грали з головними борцями за срібні та бронзові нагороди чемпіонату. Попри те, що «Поляна» достроково стала чемпіоном, вона ще й має змогу вплинути на розташування інших команд і верхній половині таблиці.

Можливим фактором, який може вирішити долю поєдинку, є мотивація, яка у суперників на сьогодні абсолютно різна.

«Севлюш» наніс єдину і досить болючу поразку лідеру сезону 3:0. Тож цей матч має свою принциповість. У першому колі полянці вдома перемогли 3:1.

 

ФК «Боржава» Довге – ФК «Оболонь» Хуст

Гості з Хуста перемігши в минулому турі «Поляну» підтвердили свої амбіції у боротьбі за високі місця. Важкий виїзд виноградівців до лідера чемпіонату дає чудову нагоду «Оболоні» обійти його у таблиці. Довжанці у Середньому дістали чудовий урок, як не треба грати в захисті. Забути цю поразку можна лише завдяки перемозі над явним фаворитом з Хуста.

Статистика в цьому сезоні на стороні гостей, які здобули дві перемоги 1:0 у Довгому та 3:1 у Хусті. Хоча в минулому сезоні кращими були боржавці – 3:2 вдома та 0:0 в гостях.

 

ФК «Бужора» Іршава – ФК «Середнє» Середнє

Іршавчани вже досить давно стали удобним суперником для гостей з Середнього. За останні два сезони середнянці перемагали з різними рахунками: 1:0, 2:0 в Іршаві та 3:0, 4:0 в Середньому. Слідуючи цим результатам, в звітному матчі буде або безгольова нічия, або розгром.

В попередньому турі «Середнє» розім’ялося на ще одному представнику Іршавщини, і якщо скорострільність нападників гостей не пройде, то господарям буде дуже важко щось протиставити фавориту цього матчу.

 

ФК «Карпати» Воловець» – ДЮФК Мукачево

«Карпати» в минулому турі не приїхали на гру у Виноградів, тож не відомо чи піде це їм на користь. Лише місяць тому на стадіоні СДЮШОР у Мукачеві господарі зуміли дожати волівчан і здобути мінімальну перемогу.

Та в першому колі «Карпати» вдома переграли підопічних Сільваші 3:1, тому при належному настрої цю команду рано списувати з рахунків.

ДЮФК Мукачево на днях повернулися з Стрия, де зазнали розгромної поразки.

 
Перша ліга. “Західна” зона. 18 тур

ФК”Карпати” Перечин – ФК “Бийгань” Бийгань
ФК ”Баранинці” Баранинці – ФК “Локомотив” Чоп
ФК “Карпати” В.Коропець – ФК “Березний” В.Березний
ФК “Віола” Худльово – ФК “Сільце” Сільце
ФК “Дийдо” Дийдо – ФК “Ракошино” Ракошино
ФК “Сокіл” Кінчеш – ФК “Вітязь” Концово

Перша ліга. “Східна” зона. 18 тур

ФК «Вишково» Вишково – СК «Петрово» Пийтерфолво
ФК «Вільхівці» Вільхівці – ФК «Карпати» Рахів
ФК «Старт» Золотарьово – ФК «Вікторія» Б.Церква
ФСК «Говерла» Ясіня – ФК «Копаня» В.Копаня
ФК «Терново» Терново – ФК «Кісва» Косівська Поляна
СК «Ялинка» В.Бичків – ФК «Карпати» Дубове

Джерело