Вищолігівці продовжують спарингувати

Дедалі менше часу лишається до старту другого кола, а тому команди поспішають провести останні товариські матчі, щоб остаточно переглянути новачків та визначитися з основними складами.

Активні в зазначеному плані насамперед вищолігівські колективи. Так, за вихідні було зіграно ряд товариських матчів, які вже наш сайт, зокрема, анонсував. До прикладу, удома, «Середнє» зіграло внічию зі «Спартакусом» – 3:3. Наставник господарів Вадим Дьордь зазначив, що цей поєдинок став останнім шансом подивитися всіх потенційних кандидатів до «основи» та дав можливість востаннє перед початком другої частини офіційних змагань проявити себе новачкам. І в цілому вони справили гідне враження. Зокрема, із Русланом Соскидою двічі гостям забив Олександр Назаренко. «У цілому матч виявився дуже корисним в інформаційному плані та хорошим спарингом, адже ми грали з молодою та потужною командою», – зазначив Вадим Іванович.

За гостей голи забивав Павло Пищук. Тренер «Спартакуса» Мирослав Бундаш наголосив, що головне було проглянути функціонально молодь, яка, зрештою, у спарингу добре себе зарекомендувала.

Тим часом «Боржава» вдома здолала «Кушицю» – 3:1. Як повідомив тренер господарів Василь Фірка, голи в місцевій команді забивали В’ячеслав Шуста й Віталій Сурмач (двічі). У матчі тренерський штаб довжанців активно продивлявся юнаків і в цілому залучав усіх футболістів.

Мабуть, дасть інформацію для роздумів найближчим суперникам і повідомлення з Іршави, де місцева команда так само в товариській грі, але значно переконливіше здолала перешолігівське «Ракошино» – 6:1. «Одне прізвище сходу не згадаю, а решту п’ять голів забивали Іван Довгінко (двічі), Назар Бобик, Михайло Бізіля та Ярослав Горзов», – зазначив президент ФК «Бужора» Ярослав Сухан. Господарі так само переглянули всіх футболістів, випускаючи і юнаків. Щодо ракошинців, то автором реалізованого моменту став Дмитро Худинець, а за словами наставника Олександра Когутича, підопічні зіграли гірше нікуди, особливо виконавці, на кого покладали надії.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , ,