Роберт Гегедош: “Сподіваюсь, що до зими дебютую у Прем’єр Лізі”

Для закарпатського вболівальника вдвічі приємніше коли в команді виступають місцеві футболісти. Звісно, до основної обойми потряпляють одиниці. Один з таких щасливчиків, кому випала нагода перебувати у стані головної команди – молодий Роберт Гегедош, з яким поспілкувалась клубна прес-служба.

– Роберт, ви перебуваєте у стані головної команди краю вже понад три місяці. Що можеш сказати про цей період?

– Так, дійсно. Я тут вже три місяці. Особливо пишатись нема чим, оскільки ще не дебютував за основну команду. Але я впевнений, що В’ячеслав Вікторович дасть мені шанс і я обов’язково доведу, що заслуговую грати в основному складі.

– Попереднім твоїм клубом була «Поляна», команда обласного рівня. Чи довелось вже особисто помітити різницю між професійним та аматорським футболом?

– Різниця, звісно, колосальна. Тут доводиться набагато швидше думати на полі, приймати рішення, віддаватись на кожному тренуванні, у кожній грі. Намагаюсь демонструвати свої кращі якості та навички поки що на поєдинках дублюючих колективів, адже на кожному матчі присутні тренери, яким я прагну довести, що гідний дебюту вже і в першій команді.

– Як ти гадаєш, чи спроможний ще хтось з футболістів аматорського рівня повторити стрімкий злет Гегедоша/Реплюка?

– Шанс, безперечно, є в кожного. Потрібно докладати якомога більше зусиль, викладатись на полі на всі 100%, допрацьовувати кожен епізод до кінця. Головне – ніколи не опускати руки і вірити в успіх, в те, що вашу гру хтось помітить і неодмінно дасть шанс. Нам ж бо подарували шанс.

– В останніх поєдинках за молодіжний склад «Говерли» U-21 Гегедош грав досить таки регулярно і до всього ще й продуктивно (гол у матчі проти «Іллічівця» та гольова передача на Панфілова у матчі з «Чорноморцем»). На твою думку, скільки ж часу потрібно чекати закарпатським вболівальникам твого дебюту за першу команду?

– У цих матчах я намагаюсь показати всі свої сильні сторони. Я сподіваюсь, що до зими дебютую. Але це питання скоріше до головного тренера.

– Які завдання ставиш перед собою вже у поточному сезоні?

– Ставлю перед собою найвищі завдання – це зачепитись у стартовому складі першої команди. Потрібно тільки наполегливо працювати і результати не змусять на себе чекати.

– Ще у зовсім молодому віці ти перебував деякий час у академії київського «Динамо». Чого навчився за час перебування у столиці?

– Період у академії «Динамо» був для мене великим досвідом. У Києві я набув велику кількість корисних знань і навичок. Починаючи з психологічних, тактичних аспектів і завершуючи вдосконаленням технічної складової. Але найголовніше, що я почерпнув для себе це працелюбність.

– Серед людей з якими ти мав можливість працювати, спілкуватися, чи залишив хтось після себе чималий вплив, можливо, поділився життєвим досвідом?

– Людей, звісно, було багато. Від кожного чомусь позитивному навчився. Але дослухаюсь лише до порад батька. Лише батько для мене беззаперечний авторитет.

– Чи є у тебе якась велика мрія у футболі?

– На мою думку, мрія повинна бути такою аби ти міг її досягти. Не варто жити ілюзіями, нездісненними фантазіями. Мрія має бути чітко сформульована. Але слід бігти назустріч своїй мрії. Для мене ціль – це до кінця сезону зачепитись у Прем’єр Лізі.

– Ти хоч і витупаєш за дубль «Говерли», але все ж, тренуєшся з основною командою. Як би ти міг охарактеризувати головного тренера «Говерли» В’ячеслава Грозного? Які в нього методи роботи?

– Як людина В’ячеслав Вікторович дуже хороший. І тренер він неймовірно сильний, кваліфікований, грамотний. Я не міг би сказати щось погане у сторону Грозного. Тренування в нас різноманітні, цікаві, насичені. Головне, що команді подобається тренувальний процес.

– На якій позиції тобі найбільш зручно грати?

– Для мене це не відіграє особливого значення. Головне, що тренер доручив мені місце у старті, а там вже я зроблю все максимально можливе на благо команди.

– Як ти проводиш час поза футбольним полем?

– Намагаюсь добряче відпочити, аби відновитись до наступних матчів. Проводжу належну кількість часу зі своєю дівчиною. Гуляємо разом, спілкуємось.

Джерело

Фото