На Хустщині у листопаді відбудеться велочемпіонат “Вершина замку”

Відкритий Чемпіонат Хуста з крос-кантрі на короткому крузі та апхіл триватиме на Хустщині упродовж 8-9 листопада. У положенні про Чемпіонат організатори описово зазначають про прийдешній захід: “Підйом вгору Рокосово. Замкова гора ХСО”.

Метою змагань у Велообєднанні,яке виступає організатором заходу, визначено популяризацію гірського велосипеда та велосипорту в регіоні; пропоганду здорового способу життя та активного відпочинку; визначеня найкращих спортсменів -аматорів МТБ велоспорту регіону.

Вказані змагання є загальнодоступним масовим спортивним заходом. Учасником змагань може стати кожен охочий, однак, до потенційних учасників все ж є певні вимоги. Так, бажаючі взяти участь у змаганнях повинні мати не менш як 18 років (всі учасники, які не досягли віку 18 років, повинні надати письмовий нотаріально засвідчений дозвіл батьків або опікунів, можлива також особиста присутність батьків чи опікунів. В обидвох випадках необхідні документи, що засвідчують родинні зв’язки із неповнолітнім). Крім того, аби бути допущеним до Чемпіонату, необхідно зареєструватись, заповнивши анкету учасника. Передбачено і стартовий внесок підчас реєстрації у сумі 70 грн.

На підйом в гору допускатимуться учасники на шосейних велосипедах, крім того, кожен зучасників МТБ та марафонів зобов’язаний мати велосипедний шолом. Якщо під час проходження дистанції учасника буде помічено без шолома, його дискваліфікують на ці перегони.

Учасники змагатимуться у категоріях:

Юнаки віком 15-18 років

Дорослі від 18 до 29 років

Дорослі від 30 до 40 років

Ветерани 40 +

Остаточно вікові категорії будуть формуватися під час реєстрації в залежності від кількості учасників в категорії.

Джерело