На Тячівщині пройде Чемпіонат області зі спортивного скелелазіння

Захід запланований до проведення упродовж 11-12 жовтня в урочищі Занівка, Тячівського району, і буде присвячений 4-ій річниці клубу альпінізму та скелелазіння “Не межа…”.

У скелелазанні змагатимуться гуртківці Закарпатського Центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Як зазначено у пложенні заходу, змагання проводяться з метою подальшого розвитку та популяризації спортивного туризму як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури та спорту у всебічному розвитку і вихованні учнівської молоді області.

Участь у відкритому чемпіоні області зі спортивного скелелазіння на природному рельєфі братимуть команди навчально-виховних закладів, гуртківці центрів туризму та станцій юних туристів, туристських секцій та спортивних клубів у трьох вікових групах:

юнаки та дівчата 2000-2003 р.н.;

юнаки та дівчата 1997-1999 р.н.;

чоловіки та жінки 1997 та старші.

Реєстрація для участі у змаганнях триватиме до 9 жовтня, доучасті допускатимуться тільки попередньо зареєстровані спортсмени. 

Заявку про участь у змаганнях та списки учасників надсилати на електронну пошту: manchul@ukr.net, контактна особа Віталій Вовчик, тел. – 097-748-25-20