Олександр Абраменко може перебратись в збірну Закарпаття з фристайлу

Лави закарпатських фристайлістів може поповнити один з найуспішніших спортсменів у фристайлі-акробатиці Олександр Абраменко.

Минулий сезон став одним із найуспішніших в кар’єрі Олександра,він став володарем Малого Хрустального глобуса. На двох етапах кубка світу – в Пекіні та американському Дір-Веллі О.Абраменко двічі виборював бронзові нагороди. Завдяки цьому успіху український фристайліст вийшов на друге місце в загальному заліку Кубка світу з лижної акробатики, і поступився очками лише китайському спортсмену Ци Гуанпу.

Як зауважив голова закарпатської обласної федерації зимових видів спорту Василь Гісем: «Наразі ведемо перемовини з Олександром про перехід, дуже сподіваємося, що в найближчій перспективі він вже захищатиме кольори Срібної землі». Василь Михайлович зауважив, що представник миколаївщини перейде в обласне відділення ФСТ «Спартак», а також ним опікуватиметься обласний центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту.

Якщо цей трансфер відбудеться, то певен, що на закарпатський фрістайл, який після завершення активної кар’єри Енвера Аблаєва та Станіслава Кравчука дещо підупав, чекає період відродження.

Роман Сенишин


, , , , , , , ,