Ужгородська хокейна команда вперше взяла участь в словацькій аматорській лізі

У минулу суботу відбулася cпортивна подія, яку можна назвати знаменною. Вперше українська хокейна команда, а саме ужгородський хокейний клуб “Закарпатські ведмеді”, бере участь в чемпіонаті словацької хокейної ліги.

На жаль, через ряд причин Західно-українська хокейна ліга не дала згоду на старт наших спортсменів і команда в міжсезоння змушена була шукати відповідний за форматом турнір. Була подана заявка в Земплінську аматорску хокейну лігу. Після отримання позитивної відповіді і сплати стартового внеску клуб з Ужгорода став повноправним її учасником.

Перший матч ужгородські хокеїсти проводили в Михайлівцях з клубом “Eagles” Сечовце. Добре розпочавши зустріч, закарпатці вже в першому періоді двічі вразили ворота “Орлів” – гостро зіграв на п’ятачку Олександр Князєв з передач Віталія Чобаля та Андрія Максимовича. У другому відрізку часу словацькі хокеїсти налагодили командну гру і змусили воротаря “ведмедів” Миколи Щорса помилятися. Перед заключним періодом рахунок на табло був 4:2 на користь господарів майданчика. На початку третьої п’ятнадцятихвилинки Михайло Саух втік від захисників і скоротив розрив у рахунку до мінімуму. Незабаром спортивна фортуна піднесла нашим землякам шанс вирівняти шанси на перемогу – видалення гравця суперників давало таку можливість. На жаль, їм так і не вдалося скористатися, а помилка в обороні призвела до виходу один на один і пропущеної шайби. На останніх хвилинах зустрічі словацькі спортсмени ще раз домагаються успіху і встановлюють остаточний результат матчу 6: 3 на користь команди з Сечовце.

У бесіді після матчу граючий тренер ужгородців Андрій Максимович поскаржився на відсутність командних дій і зайвим захопленням гравців індивідуальною грою, реалізувати яку в забиті шайби не вдалося. Також позначилося і відсутність льодової практики – два виїзди на товариські ігри не дають повноцінної підготовки до сезону.

Наступний матч наша команда проводить 19 жовтня з командою з Сніна. Хотілося, щоб команду, яка представляє наш край і Україну, підтримали і владні структури. Усі витрати на транспорт та оренду льоду гравці беруть на себе.

Клуб дякує прикордонників КПП “Малий Березний”, які на відміну від ужгородських колег надали допомогу у швидкому оформленні документів на кордоні.

1-15-95 2-23 3-10-20