Міжнародний турнір з пінг-понгу відбудеться в Ужгороді

Міжнародний турнір з настільного тенісу серед осіб з обмеженими фізичними можливостями в Ужгороді відбудеться уже вп’яте.

У першому залі спорткомплексу «Юність» з 17 до 19 травня змагатимуться понад 100 спортсменів із усієї України та ближнього зарубіжжя. Ці ужгородські змагання є важливими для інваспорту, оскільки Чемпіонату України з пінг-понгу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату не відбувалося уже кілька років. Офіційне відкриття Міжнародного турніру відбудеться 18 травня у «Юності» об 11.00. Крім спортивних змагань, учасники візьмуть участь в екскурсіях Закарпаттям, а разом із інвалідами АТО матимуть змогу оздоровитися на термальних водах на Берегівщині.

«Ці змагання, які відбудуться із 17 до 19 травня у СК «Юність» у першому залі. Офіційне відкриття – 18 травня о 11.00, якщо є змога – приходьте. Приїде понад 100 учасників зі всієї України. Це вже 5-ий, ювілейний, захід, який відбудеться в нашому місті. Він унікальний, оскільки на всю Україну таких заходів практично за рік не проводиться. Чемпіонату України уже три роки не проводиться, оскільки в державних структурах зараз великі проблеми з фінансуванням. Організувати такий турнір і знайти спонсорів у час економічної кризи та в умовах війни – непросто. Тим не менше, знаходяться небайдужі люди. На заході будуть присутні велика кількість майстрів спорту міжнародного класу, кандидатів в майстри спорту. Долучаться до проведення і представники з інших країн, зокрема із Молдови. На жаль, із центральної Європи спортсмени до нас не приїдуть. Багато з них побоюються внутрішньополітичної ситуації в Україні, оскільки ЗМІ у них певною мірою нагнітають ситуацію. Тим не менше, сподіваємося, що наступного року до нас приїдуть ще більше учасників, в тому числі і з інших країн», — розповідає Віктор ШАТРОВ, співорганізатор турніру.


, , , , , , , , , , ,